У Каневі волейболістки змагалися за першість області (ФОТО)

Минулої неділі у Каневі у спортзалі школи № 4 волейболістки 2003-2004 р.н. з усієї Черкащини змагалися за першість області. На змагання прибули 5 команд: з міст Тальне, Монастирище, Черкаси, ДЮСШ «Зеніт» м. Канів та команда ДЮСШ «Колос» (Канівський район).

Про це повідомляють у прес-службі Канівської РДА.

Головний суддя змагань – Юрій Колінько.

Спортивні баталії проходили за коловою системою.  Злагоджена командна гра, потужний напад, добре вибудуваний захист дозволили канівчанкам впевнено посісти перше місце, перегравши усіх суперниць. Друге місце несподівано зайняла команда ДЮСШ «Колос» (Канівський район). Команда набрала однакову кількість очок з командою з м. Тальне. І тільки за співвідношенням виграних та програних партій команда Канівського району вирвалася вперед. Третіми, показавши видовищну та потужну гру, стали тальнівські дівчата. Четверте місце у черкащанок, п’яте місце зайняла команда з м. Монастирище. Команди отримали грамоти та медалі.

Додамо, що захід організували та провели за організаторської підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому. blank