У Каневі з’явиться нове підприємство з переробки сільгосппродукції?

Керівник ГО «День» Олександр Прилуцький пропонує створення в Каневі підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, зокрема хлібобулочної, макаронної. За підтримкою у проекті він звернувся до обласної влади, зокрема зустрівся з першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем, директорами Департаментів соціального захисту населення й інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Русланом Чикалом та Сергієм Пасічником.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Важливо, що такий проект передбачає працевлаштування 15 інвалідів, – зазначає Олександр Іванович. – Нині ж через Національну асамблею інвалідів підшуковується грантодавець для реалізації задуму.

Не менш цікавою ідеєю, на думку керівника громадської організації, є і створення цеху для пошиття дитячого одягу, що також забезпечить інвалідів робочими місцями. Олександр Іванович зазначив, що необхідним є лише придбання обладнання для робочих місць. У подальшому, цей проект може стати початком для розвитку вітчизняної торгової марки.

Під час зустрічі йшлося і про видачу 9-го тому книги «Реабілітовані історією. Черкаська область». Також Віталій Коваль разом із керівниками департаментів підтримали ідею подачі на розгляд експертної ради ОДА з питань розвитку книговидавничої справи в області макету факсимільного видання Василя Симоненка.

Нагадаємо, на реалізацію соціальних проектів громадських організацій в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 800 тис. грн.

Фото Черкаська ОДА, vk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *