У Канівському заповіднику волонтери рахували представників фауни (ФОТО)

На вихідних волонтери з 5 міст України проводили облік зимової лісової фауни у Канівському заповіднику. Про це інформує «Kanos», посилаючись на сторінку волонтерів WWF у Facebook.

За словами самих учасників (представники з Харкова, Миколаєва, Кривого Рогу, Вінниці і Києва), напередодні вночі над просторами Наддніпрянщини розігралась  справжня хуртовина, і засипаний снігом заповідний ліс справляв враження зимової казки, повертаючи нещодавній новорічний настрій.

Розбившись на групи, волонтери разом із лісниками, торуючи шлях глибокими снігами, пройшли обліковими маршрутами. Численні козулі, кабани, лисиці, зайці і куниці лишили свої сліди після останнього снігопаду, показуючи, що зимовий ліс кипить життям, і  дозволяючи дізнатись, скільки ж їх мешкає на заповідній території.

На ряду з цим, волонтери також відвідали Музей природи Канівського заповідника, де ознайомились із цікавими експозиціями, присвяченими геології, палеонтології, історії краю, його рослинному і тваринному світу, а також Тарасову (Чернечу) гору і Музей Тараса Шевченка.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Фото з сайту “Kanos”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *