У Каннах покажуть фільм випускниці канівського коледжу (ФОТО)

22-хвилинний документальний фільм «Сповідь», який розповідає про складну долю митця у сучасному світі, зняла випускниця Канівського коледжу культури і мистецтв Галина Лаврінець. Саме цю стрічку представлять у спеціальній секції Short Film Corner в Каннах. Про це пише «Kanos», посилаючись на Lettertofest.

Минулого року Галина закінчила документальну майстерню Олександра Коваля в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. І саме фільм «Сповідь» став її дипломною роботою.

Зауважимо, що Канський кінофестиваль відбудеться з 16 по 22 травня у Франції. В його рамках, існує спеціальна секція – Short Film Corner, де представлені фільми, хронометраж яких може складати до 35 хвилин, а самі фільми виготовлені в 2015-2016 роках і без обмежень по виду та жанру. Потрапляння в секцію Short Film Corner гарантує режисеру розміщення інформації про його фільм в каталозі, який поширюється між гостями фестивалю – тими ж таки відбірниками фестивалів з усього світу та баєрами короткого метру.

Додамо, що у 2015-му році, в рамках XIII Міжнародного фестивалю православного кіно, Галина Лаврінець отримала диплом “За творчий пошук у документальному кіно за цю ж таки роботу – «СПОВІДЬ».

Фото ukranews.com, “Канос”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *