У Хацьках нетверезий чоловік убив собаку на очах у 8 маленьких діток

Вранці 12 травня у селі Хацьки Черкаського району місцевий житель у нетверезому стані  двома пострілами убив безпритульну собаку – на очах у дорослої жінки та 8 маленьких дітей.

– о 9.30 ранку я стояла у себе на подвір’ї – і почула два постріли та крики дітей і крик свого  сусіда, – розповідає свідок Анжела Панич. – Вийшовши на дорогу, я побачила переляканих дітей та закривавлену собаку на узбіччі – а поряд з нею всім відомого Васю Бернацького з рушницею. Свого сусіда, який убив собаку на очах у дітей,  серед білого дня, з незареєстрованої зброї, у жилому кварталі, де ходять люди та бігають діти. Дякувати Богу що нікого з дітей не зачепило, бо неподалік з усього кутка зібралися діти, грались у хованки… І ці восьмеро дітей побачили цинічне вбивство, та отримали неабиякий переляк…Поліція, що приїхала на виклик, усіх опитала, а Вася втік з рушницею із дому – і надвечір  уже розказував всім, що йому «нічого не буде».

– Цю собаку я знаю – її вивезли на звалище, – розповідає Аня Ісаєнко. – Дітки її  знайшли та підгодовували, Собака  була добродушна и розумна, жила у лісі, приходила у село, малі з нею грались на шляху… Воно й так було бідне, а це взагалі жах якийсь!..

За словами слідчої Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Вікторії Мороз, сьогодні у Хацьках працює група з оперативних працівників та дільничного – і, оскільки є свідки та очевидці події все зробили правильно (вчасно викликали поліцію, дали свідчення), є всі шанси довести цю справу до суду.

Як відомо, згідно зі ст. 299 Кримінального кодексу України, жорстоке поводження з тваринами, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *