У Києві черкащанка зустрілася із віце-президентом США (ФОТО)

Координатор громадської мережі «Опора», черкащанка Ольга Айвазовська сьогодні вранці зустрічалася з Байденом, пише “Прочерк” з посиланням на «Сегодня.ua».

Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня, відбувається візит до України віце-президента США Джозефа Байдена.

Пані Айвазовська розповіла виданню про те, що американський віце-президент обговорював уранці за круглим столом з громадськими діячами та політиками, які беруть участь у здійсненні реформ в Україні. «Зустріч проводилася у форматі круглого столу. Були присутні глава поліції, депутат Ганна Гопко, Світлана Заліщук. Був присутній посол США, Байден і його заступник. Всього було 12 осіб. Ішлося про оцінку реформ, проблем, які є в Україні», – розповідає Ольга Айвазовська.

За словами координатора «Опори», українські громадські активісти дали свою оцінку роботі Уряду і проведенню реформ. При цьому Байден зазначив, що він чудово знає, що українська влада повинна була зробити і що вдалося. За словами Айвазовської, Байден хотів би прискорити проведення реформ.

До слова, Глава Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко також відзначає, Джозеф Байден кілька разів на рік буває в Україні, часто спілкується з Президентом Порошенком по телефону і чудово знає ситуацію в країні.

«Американці – одні з давніх наших кредиторів. Вони повинні розуміти, хто керуватиме країною, і як вони (українська влада, – ред.) розв’язуватимуть і завдання реформ, і завдання оборони країни», – зазначає політолог.

При цьому Володимир Фесенко впевнений, мова йде саме про консультації, інспектувати владу віце-президент США не буде.

Як зазначила Айвазовська, головне, що хотів сказати віце-президент США – американці будуть підтримувати Україну, яка перебуває в центрі національних інтересів Сполучених Штатів, незважаючи на ситуацію в Сирії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *