У Корсуні більше сотні школярів задіяли в пізнавальних інтерактивах

Фахівці обласної служби зайнятості проводять цікаві інтерактиви для учнівської молоді. Так, працівники Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували для 109 школярів місцевої загальноосвітньої школи № 1 інтелектуально-ігровий PROFI-батл.

Мета профорієнтаційного заходу – формування у школярів реального уявлення про світ професій, ознайомлення з професіями майбутнього, а також розвиток пізнавальної активності, самостійності, ініціативності.

Під час заходу дівчата й хлопці змагались у конкурсах: «Профорієнтаційний бліц-турнір», «Хто я?», «Чий інструмент?», «Професійна абетка» та інші.у корсунь-шевч (4)

Особливе захоплення у дітей викликав рухливий та емоційний конкурс «Збери літери». Змістовним та пізнавальним видалося бліц-опитування, у ході якого кожна з команд на швидкість відповідала на 15 запитань про професії.

Також, з метою популяризації робітничих професій було організовано професіографічну екскурсію для 19 учнів 8-10-х класів Дацьківського навчально-виховного комплексу до ТОВ «Коріс АМ», що є одним з найбільших у країні виробником та експортером масивної підлоги з натуральної деревини.

За словами директора районної філії Валентини Германової, головне завдання профорієнтаційної роботи – професійна просвіта, допомога учнівській молоді в оцінці своїх здібностей до різних видів трудової діяльності, надання конкретних рекомендацій про вибір професії й можливих шляхів оволодіння нею. Зокрема, проведення заходів у форматі гри дозволяє формувати уявлення про навколишній світ та здобути навички, необхідні для подальшої успішної трудової реалізації.

За інформацією Корсунь-Шевченківська районна філія ОЦЗ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *