У Краєзнавчому музеї відкрили виставку “Олімпійське сузір’я України”

Сьогодні у Черкаському краєзнавчому обласному музеї представили оновлену експозицію виставки “Олімпійське сузір’я України”. Дійство ознаменували до відкриття XXXI Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, передає коресподент УНН-Центр.

За місяць до початку Олімпійських ігор експозицію виставки оновили на третину. Зокрема, додано інформацію про нових спортсменів, їх фото, цікаві документи, медалі. Також у залі, де розміщена експозиція, встановлено екран, на якому можна буде переглядати Олімпійські ігри.

За словами заступника директора з науково-просвітницької та виставкової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяни Кайдалової, виставка — це не щось стале. Це механізм, який постійно перебуває у русі.

“Ось наприклад всі чують абревіатуру НОК. Проте багато людей навіть не задумується, що це таке. І мені хотілося звернути на це увагу, додавши нові документи з історії. Сучасний період олімпійського руху, який очолив Пьєр-де-Кубертен, розпочинається з відновлення поняття “олімпізм”. Тому я хотіла показати наших земляків, які стояли біля витоків олімпійського руху на Черкащині” – сказала Т. Кайдалова.

Приміром, вона згадала Олександра Бутовського, який був членом першого Національного олімпійського комітету.

Загалом, крім історії Олімпійських ігор, на виставці можна побачити одяг олімпійців, отримані медалі переможців. Відвідувачі можуть також ознайомитися з діяльністю Національного Олімпійського Комітету та його відділення в Черкаській області.

Додамо, що на відкритті виставки були присутні голова відділення НОК в Чекраській області Андрій Більда, очільник управління молоді, сім’ї та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, спортивна легенда Черкащини Андрій Хіміч та інші гості.

Фото http://region.unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *