У Києві відзначили благодійників, які співпрацюють із Черкащиною

Представники соціальної сфери Черкащини днями взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016», яка відбулась у колонній залі Київської міської державної адміністрації. Вже вп`яте кращі з кращих благодійників були удостоєні нагороди «Ангел добра».

Про це повідомляє Черкаська ОДА,

благодійник року 2016 (7)Захід відвідали Перша леді України Марина Порошенко, Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000»  Катерина Ющенко,  Міністр Культури України Євген Нищук, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, заступник Міністра соціальної політики України  Наталія Федорович.

Серед учасників конкурсу — соціально відповідальний бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, ініціативні групи, об’єднання громадян, засоби масової інформації.

благодійник року 2016 (1)– Ми вже кілька років плідно співпрацюємо з благодійними організаціями з метою залучення коштів для покращення надання соціальних послуг, – зауважує  директор департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало, – і звичайно ж, дуже раді, що благодійники, з якими у нас налагоджена тісна співпраця, отримали заслужені нагороди у цьому конкурсі.

У номінації «Допомога з-за кордону» нагороду отримало Турецьке агентство зі співробітництва та координації (ТІКА) при Раді Міністрів Турецької Республіки. Завдяки співпраці з цією організацією у стаціонарному відділенні територіального центру Чорнобаївського району замінили покрівлю та утеплили стіни, модернізували опалювальний котел. Громада Чорнобаївського району також отримала добре обладнаний «Центр соціальної підтримки», де зробили капітальний ремонт, провели опалення, водопостачання та водовідведення, замінили електропроводку, вікна й двері.

благодійник року 2016 (4)За кошти Турецького агентства поліпшено умови проживання клієнтів Центру обслуговування бездомних громадян та осіб звільнених з місць позбавлення волі управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Приміщення утеплили, провели капітальний ремонт 8 квартир та придбали меблі й побутову техніку.

Для Малостаросільського психоневрологічного інтернату та Ротмистрівського будинку інтернату придбали сучасне професійне обладнання.

благодійник року 2016Крім того, минулого року завдяки співпраці з агентством в області реалізовано ще 2 проекти – ремонт харчоблоку й придбання медичного обладнання для реабілітаційного відділення КЗ «Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради» та проведення капітального ремонту харчоблоку стаціонарного відділення Тальнівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Диплом за інновації в благодійності отримав ще один партнер департаменту соціального захисту Черкаської ОДА – Фонд родини Нечитайло. Втілення проекту гончарної майстерні для реабілітації дітей з особливими потребами є яскравим прикладом продуктивної співпраці органів влади, соціальної сфери та благодійників. Адже гончарна студія «Мальва» у Золотоноші відкрилась завдяки сприянню та активній участі департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, мерії Золотоноші та Золотоніського центру соціальної допомоги. Проект живе і розвивається для користі дітей та їх батьків.

благодійник року 2016 (8)За словами заступника директора департаменту соціального захисту Черкаської ОДА Олега Шимчука, із благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» департамент працює більше двох років. Завдяки цій співпраці вже надано допомогу відділенню соціально-побутової адаптації Канівського територіального центру – придбали меблі, офісну та побутову техніку на 120 тисяч гривень. У Звенигородський будинок-інтернат для інвалідів та престарілих завезли сучасне професійне обладнання для харчоблоку на майже 250 тисяч гривень та придбали професійні пральні машини на суму 380 тисяч гривень.

Всього ж торік на реалізацію проектів соціального спрямування департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА залучив більше 7 мільйонів гривень.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *