У лісах Черкаської області встановлять ще дві відеокамери

За прогнозами синоптиків, високий клас пожежної небезпеки на Черкащині триватиме до кінця квітня, але у лісгоспах області готові до пожежонебезпечного періоду. До  існуючих 13 камер відеоспостереження незабаром додадуть ще дві. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Наразі в черкаських лісах вже функціонують 13 телевізійних систем відеоспостереження, ще дві таких відеокамери буде встановлено найближчим часом. Вони допомагають лісівникам вчасно виявляти місця загорання, а щоб ліквідувати їх, лісівники області мають 26 лісових пожежних станцій, 32 пожежні автомобілі, пожежний трактор на базі Т-150, 25 мотопомп, 5 пожежних модулів (на базі автомобіля УАЗ), 263 ранцевих вогнегасники.

З 1 березня розпочато чергування в управлінні, лісгоспах, лісництвах, лісових пожежних станціях, здійснюється патрулювання державної лісової охорони в лісових обходах. Лісівники перекрили 174 позапланові дороги, облаштували 223 км нових та проведено догляд за 1,4 тис. км існуючих мінералізованих смуг.

Фото УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *