У Львові відкрили виставку черкаської художниці

 У Львові відкрилась виставка черкаської художниці Тетяни Черевань “Берегині”.  Усі охочі зможуть переглянути картини до 6 червня у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові.

Про це повідомляє Тетяна Черевань на своїй сторінці в Facebook.

Берегині. Серія робіт була створена в 2015 році, під впливом подій на Майдані.  Ця виставка з успіхом пройшла в Харкові, Києві та Черкасах. Її побачили тисячі відвідувачів.  Пошта Майдану надрукувала серію поштових марок Тетяни Черевань з проекту “Жінка Берегиня”, до дня Матері в 2015 році. В травні цю виставку побачать у Львові.

У своїй творчості художниця досліджує жінок, а можливо і саму себе, і ми можемо побачити шари цих досліджень — від спокійного, простого документування портретів своїх найближчих подруг (серія робіт «Мої подруги»), від дослідження сексуальної природи та бажань (серії робіт «Бажання бути» та «Дика та непокірна») — до зваженої, упевненої, актуальної розробки символу української жінки-Берегині (серія робіт «Берегині»).

Під час виставки ви можете насолодитись такими роботами Тетяни Черевань: Яринка Квітка, Соломія Крушельницька, Молитва за Україну, А буде син, і буде мати, Бабуся Ганнуся,  Леся Українка, Маргаріта. Жінка з Майдану , і портрети українських дівчат.

Фото https://www.facebook.com/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *