У Лисянці завершили реконструкцію будівлі стадіону

16 грудня 2017 року на центральному стадіоні «Колос» у смт Лисянка відбулися урочисті збори ветеранів спортивного руху, теперішнього спортивного активу Лисянщини, керівництва району і селища, а також запрошених поважних гостей, інформує “Про головне”.

Гарною нагодою для зустрічі стало завершення реконструкції адміністративної будівлі Лисянського районного стадіону «Колос», приміщення якої останні два десятки років стояло пусткою і руйнувалась. За сприяння та наполегливості депутата обласної ради від Лисянщини, голови обласної ради Олександра Вельбівця будівлю вдалося відновити та започаткувати тут новий етап розвитку спортивного руху району.

Загальна сума проекту – 1,2 млн. грн – непосильна для районного бюджету, тому потрібно було переконувати обласних депутатів, що зрештою вдалося. Завдяки реалізації проекту старе приміщення змінило не лише свій зовнішній вигляд на сучасний. Будівлю повністю утеплено, замінено вікна, збудовано мережу водопостачання, водовідведення та опалення, встановлено новий енергозберігаючий котел на твердому паливі та бойлери для нагріву води. Відремонтовано внутрішні кімнати: облаштовано роздягальні, санвузли і душові для двох команд, тренажерний та зал для гри в настільний теніс (із відповідним приладдям), кімнати для розміщення адміністрації місцевої ДЮСШ, інвентарну, кімнати для розміщення суддівської колегії та відпочинку із телевізором і зручними диванами тощо.

Слід відмітити, що у відновлення спортивної бази вкладено не лише бюджетні кошти: за кошти небайдужих товаровиробників із Уманського району було закуплено нові меблі для кімнат, за сприяння райдержадміністрації – забезпечено твердим паливом, від федерації футболу області отримали в подарунок футбольні м’ячі, а від голови Смілянської райради – набір тенісних ракеток, волейбольні м’ячі Олександр Іванович закупив за власний кошт.

У ході зустрічі присутні обмінялись досвідом та власним баченням подальшого розвитку різних видів спорту на базі відбудованого адмінприміщення. Звертаючись до гостей Лисянщини та керівництва району і селища голова обласної ради висловив вдячність кожному, хто був причетний до реконструкції й відновлення спортивного життя на стадіоні.

Фото Mapio.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *