У Матусівській громаді шукають сімейних лікарів

Сьогодні громада шукає одразу двох спеціалістів, яких  готова забезпечити і  пристойною зарплатою, і автівкою, і житлом у розвиненому на рівні районного центру (школи, дитсадок, будинок культури), Матусові.

Попри те, що на районному рівні було прийнято рішення про закриття лабораторії, керівництво громади вирішило продовжити її утримання коштом ОТГ, виділивши фінансування одразу на цілий рік. Відтак, жителям Матусівської громади не доводиться сьогодні витрачати дорогоцінний для діагностики час і кошти на дорогу, аби зробити аналізи і отримати повноцінне лікування. Як зазначає керівництво громади, тут рішуче налаштовані на максимальне збереження медичної сфери. Саме тому у Матусівській ОТГ розпочали ремонт приміщення колишньої дільничної лікарні, аби перевести у новенькі стіни існуючу амбулаторію.   Тож тут – практично у самому серці (або географічному центрі) України – молоді сімейні лікарі працюватимуть для жителів громади з максимальним комфортом.

«Децентралізації влади відкрила більші можливості реагувати на соціальні запити мешканців. Чим більше наповнення бюджету – тим більше соціальних послуг наближених до людей може організувати керівництво громад. Безумовно красиві приміщення не лікують самі по собі, тому залучення сімейних лікарів забезпечить консолідацію  медичної субвенції  в ОТГ та дасть змогу більш якісно впливати на рівень медичних послуг для населення», – констатує керівник Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Слинько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *