У Матусівській громаді з’явилось «Лавандове поле»

У Матусівській ОТГ мешканці вийшли на весняну толоку – тут заведено прибирати гуртом  не лише школи та дитсадки, але й вулиці громади.

– Цьогорічний карантин дещо переніс весняні роботи, але за традицією, кожної весни наша громада гуртом прибирає як території  біля громадських закладів, так і вулиці громади, – констатує перший заступник голови Матусівської ОТГ Ірина Береза. – Цього року приклад всім подала вулиця Байрачанська, де жінки дружно побілили місток, чоловіки – розчистили дерева біля дороги, всі разом – прибрали і почистили узбіччя. На таких суботниках люди не лише роблять корисну для громади справу, але й спілкуються, здружуються. І людей на ці заходи не треба особливо мобілізовувати: у людей з’явилось розуміння, що можна  зробити багато маленьких справ, які стануть однією великою та спільною справою по благоустрою  громади.

От, наприклад, у Матусівському НВК №2 зробили кольорову огорожу, і тепер вона здалеку   радує око  як учнів, батьків, працівників закладу, так і всіх жителів громади.  Фарбу закупили завдяки допомозі голови фермерського господарства «Ольвія» Івана Кравченка. А, завдяки щедрому дарунку випускниці цієї школи Ольга Кураш, що передала 100 кущів лаванди, біля закладу з’явилася розкішна клумба «Лавандове поле».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *