У медзакладах Черкас хочуть заборонити благодійні внески

Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради дали доручення про підготовку протоколу про заборону благодійних внесків у медичних закладах міста. Відповідний протокол буде розглянуто 2 липня, – повідомляє “Вичерпно”.

У ході сьогоднішнього засідання директор департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник наголосив на величезній різниці між благодійними внесками в різних медичних закладах Черкас за 2018 рік. Так, сума благодійних внесків за 2018 рік склала: у Першій міській лікарні — 182 тис. грн, у Другій міській лікарні — 300 грн, Третій міській лікарні — 137 тис. грн, у Дитячій міській лікарні — 26 тис. грн, в Міській інфекційній лікарні — 25 тис. грн.

Члени виконавчого комітету наголосили, що скасування благодійних внесків стане найоптимальнішим рішенням задля врегулювання цієї ситуації.

На учорашньому засіданні виконкому Олег Стадник повідомив, що для того, аби упорядкувати благодійні внески, в усіх медичних закладах Черкас були встановлені банкомати. Всі пожертви мали здійснюватися виключно через них на рахунки медустанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *