У мера Черкас буде новий радник

Депутат обласної ради від партії «Свобода» Оксана Ковбоша вже встигла трохи побути радником міського голови, а її однопартієць Віталій Козирь обійме посаду із 12 вересня.

У відділі кадрів міськради нашому виданню «Інфоміст» повідомили, що «Оксана Ковбоша наразі вже не є радником міського голови. Віталій Козир буде призначений штатним радником із 12 вересня».

Час, протягом якого Ковбоша «радила» Бондаренку, нам не уточнили.

Зазначимо, декларація кандидата на посаду подана Ковбошею 12 липня. Сама депутатка у відповідь на питання журналіста про термін перебування на посаді повідомила, що «не рахувала».

– Радила щодо реалізації завдань в соціальній політиці. Та і зараз раджу. Працюю за своєю спеціальністю, – прокоментувала пані Оксана і надала фото свого диплому.

Декларація Віталія Козиря подана 28 серпня.

І Ковбоша, і Козир вказали в деклараціях, що заробили по 37 тисяч, працюючи в обласному молодіжному ресурсному центрі.

Зазначимо, що на скандальній сесії в Каневі міська рада ухвалила утворення Відділу національно-патріотичного виховання у структурі департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР та утворення комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр. Це рішення підтримали 4 депутати міськради від ВО “Свобода”.

Зазначимо, що посада штатного радника міського голови дає можливість стати в так званий кадровий резерв, звідти натомість бути призначеним в обхід конкурсів на керівні посади в структурні підрозділи ЧМР. Протягом серпня цього року відразу два радники мера, Євгеній Маркін і Юрій Панченко, апробували цей механізм і отримали керівні посади в мерії.

Фото izbirkom.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *