У мерії готується проект щодо перевірки доцільності підняття цін на громадський транспорт

У мерії готується проект рішення виконкому про початок регуляторної процедури  щодо підняття вартості проїзду в маршрутках, пише “Інфоміст”.

Розмір тарифу, який буде вказано в проекті, зараз обраховується працівниками мерії. Про це повідомила директор департаменту економіки та розвитку ЧМР Ірина Удод.

– Орієнтовно ми плануємо винести проект на п’ятницю. Але це буде лише проект регуляторної процедури. Потім місяць буде йти публікація в ЗМІ, збиратимуться пропозиції та думки, і лише тільки потім буде внесено на розгляд виконкому, – сказала вона.

– Ми готуємо розширену таблицю порівнянна фінансових показників діяльності перевізників. Якщо ми переглядаємо тариф, то для цього мають бути підстави, збільшення має бути обґрунтованим. Реально встановити пасажиропотік ми не можемо. Спільно з департаментом ЖКК ми готуємо прозицію щодо варіантів визначення пасажиропотоку. Хоча би в розрірі пільговиків, – додала посадовець.

Зазначимо, що вчора, після засідання виконавчого комітету, перевізники вимагали спочатку підняти вартість тарифу, а вже потім подавати проект щодо початку регуляторної процедури. Підприємець Соломенний аргументував це тим, що перевізники нібито на межі катастрофи.

Фото Інфоміст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *