У Містечку USAID черкасці дізналися про досягнення об’єднаних громад на Черкащині

14 вересня під час святкування Дня міста на одній із центральних вулиць Черкас працювало «містечко USAID», пише Економіка сьогодення.

Вулиця перетворилася на наметове містечко з іграми, невимушеними бесідами, майстер-класами, насиченою інформаційною діяльністю. Так Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна презентувало головні напрямки своєї роботи. Черкащани та гості міста мали нагоду познайомитися з 13-ма програмами USAID, які працюють у місті та області.

Серед презентованих проєктів на ярмарку був представлений проєкт ПУЛЬС, який впроваджує Асоціації міст України.

Палатку проєкту ПУЛЬС відвідували не лише дорослі, але й малеча, яка із задоволенням розфарбовувати тематичні розмальовки, малювала та писала побажання місту з нагоди Дня його народження. В цей час їх батьки знайомилися з реформою місцевого самоврядування, яка здійснюється в рамках проекту.

Про децентралізаційні процеси в країні, про досягнення об’єднаних громад на Черкащині та їх успіхи розповідали: заступник директора проекту Наталя Лазаренко, виконавчий директор Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України Виталия Євмина та регіональні консультанти Олександр Шокот, Олена Кулик, Лариса Булка.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *