У місті навчатимуть самотужки майструвати ялинки (АНОНС)

Справжні ялинки мають зростати у лісі, а головний атрибут новорічних свят запросто можна змайструвати самотужки! Так вирішили активісти громадської організації «Промолодь» і узялися організувати для черкащан святковий воркшоп, інформує видання “ГромЧе“.

Усіх, хто бажає дізнатися, а головне – за допомоги майстрів самотужки створити ексклюзивну ялинку до свята, запрошують 19 грудня до Різдвяної майстерні. Тут обіцяють запропонувати безліч варіантів для виготовлення дійсно дивовижних новорічних атрибутів із звичайнісіньких дерев’яних палет!

–  Ми запрошуємо всіх, хто хоче мати стильну, модну і молодіжну ялинку і водночас зберегти нашу планету від зайвої вирубки лісів, – відзначає координатор проектів ГО «Промолодь» Дарина Подолян. – Кожного, хто прийде на різдвяний воркшоп, забезпечимо матеріалами. А створені власноруч ялинки майстри зможуть забрати до себе в оселі, офіси чи в будь-яке інше місце, де вони потрібні. Існує чимало різних форм та «моделей», тому ми впевнені, що кожен  зможе змайструвати саме таку ялинку, яка пасуватиме до його приміщення.untitled-636x273

Із собою черкащанам радять мати мінімальний набір інструментів: фомку, молоток, пилку, хрестову викрутку.

– Попереджаємо,  що атмосфера в майстерні робоча, тому варто вдягатися у те, що не шкода забруднити, і бути готовим до шуму і пилу, – додає Дарина Подолян.

Відбудеться воркшоп у суботу, 19 грудня, у приміщенні колишньої тютюнової фабрики. Зустріч – об 11.00 на розі вул. Дашковича і Благовісної. Участь у заході безкоштовна.

– Усіх, хто долучиться до цієї справи, ми попросимо зробити фото власних ялинок вже у прикрашених оселях. Думаю, колаж із таких знімків буде чудовим. Так ми покажемо, що зараз існує безліч варіантів прикрасити свій дім до свят, без шкоди для лісу, – вважає Дарина Подолян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *