У місті працюють 30 одиниць техніки, які очищають вулиці від снігу

Протягом останньої доби черкаські вулиці від снігу чистить 30 одиниць техніки та 310 працівників міських комунальних служб. Робота над розчищенням доріг та прибудинкових територій у Черкасах триватиме й надалі. Про це повідомляють у прес-службі Черкаської міськради.

За словами заступника міського голови Юрія Гончарова, в Черкаській області оголосили штормове попередження. Удень 8 січня очікуються складні погодні умови – місцями сильний і мокрий сніг, хуртовини. Він просить усіх жителів міста з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася через інтенсивні снігопади, та до роботи комунальників. Разом із тим, міська влада звертається до підприємців, аби вони прибрали сніг біля своїх закладів.

– Хочу звернутися про допомогу з прибиранням снігу й до тих підприємців, які мають відповідну техніку, – зазначив Юрій Андрійович. – Усіх жителів міста просимо прибрати свій транспорт із прибудинкових територій і поставити його на спеціалізовані автостоянки для безперешкодної можливості розчистити сніг у дворах.

Фото uapress.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *