У Мліївській ОТГ придбали контейнери для роздільного збору металу тари та ПЕТ-пляшок

Уже придбано контейнери для роздільного збору металу тари та ПЕТ-пляшок. Перші контейнери буде встановлено поблизу закладів харчування та торгівельних закладів на території ОТГ, яка нараховує 5655 жителів 3-х сіл Городищенського району, плвідомляє Вичерпно.

– Ми взялися за боротьбу із засміченням одразу після створення об’єднаної територіальної громади, — констатуєголова Мліївської ОТГ Василь Микитенко.  — Офіційних сміттєзвалищ налічується по одному у кожному населеному пункті  «неофіційних» же смітників у кожному селі знаходилось по 2-3, вони накопичувались роками. Ми потроху вирішуємо цю проблему: уже прибрали від  стихійних звалищ Старосілля, на черзі – Мліїв а потім і Будо-Орловецька. Сьогодні у кожному селі громади налагоджуємо безкоштовний для мешканців громади щотижневий вивіз побутових відходів.

І ось тепер після повернення із Австрії, куди Василь Микитенко, разом з іншими головами ОТГ, за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», їздив переймати  європейський досвід поводження з твердими побутовими відходами – у Мліївській громаді уже найближчим часом встановлять 15 пілотних контейнерів для роздільного збирання тари.

Фото Вичерпно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *