У найближчі 10 днів на Черкащині тенденція до зниження температури збережеться

Блокуючий антициклон з центром над Нижньою Волгою продовжує визначати погоду Черкащини. Він захищає нас від опадів, які проходять по більш північних траєкторіях, повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр.

Завтра погодні умови не зазнають суттєвих змін, лише у нічні та ранкові години у західній частині області можливе утворення туману.

Повернення тепла у кінці жовтня разом з достатнім зволоження ґрунту, було корисним для озимих посівів. Адже значна частка їх була засіяна в пізні строки. Така погода сприяла покращенню фазового стану озимих культур на полях – збільшенню кількості сходів та площ із розкущеними рослинами.

За прогнозом, у найближчі 10 днів тенденція до зниження температури збережеться. Проте, середній температурний фон утримається підвищений. Температура повітря до 5 листопада вночі +4+6º, вдень +8+13º. Надалі дещо похолодає: вночі від 2° морозу – до 3° тепла, вдень до +6+8º. Суттєвих опадів не передбачається.

Останні теплі та погожі дні необхідно використати для завершення роботи на полях, присадибних ділянках, провести обрізку винограду та підготувати його до зими.

Фото 04744.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *