У Паланській ОТГ на Уманщині відкрили два нові футбольні поля

В Уманському районі розширюють спортивну інфраструктуру. У селах Кочубіївка та Берестівець, що в межах Паланської ОТГ, вихідними відкрили 2 спортивних поля. Новобудови мають сучасні трибуни, зручні сидіння, необхідні умови для спортсменів та глядачів. Поля ж, площа яких 110×65м, покриті газонною травою. Збудовані стадіони за рахунок коштів місцевих господарників та частково районного бюджету. Вартість кожного з них сягає 2 млн грн, повідомляє Черкаська ОДА.

– Інвестиції у спорт – це, насамперед, інвестиції у здорову націю, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – І дуже добре, що наполегливість та ініціативність місцевих аграріїв утілюється в ось такі реальні корисні справи. Адже відновлені та наново збудовані спортивні об’єкти дають змогу нашим дітям та молоді розвиватись, удосконалювати власні вміння, досягаючи при цьому гідних результатів не лише в межах Черкащини, а й за межами неї.

Зауважимо, в Кочубіївці спортивне поле побудували за сприяння й фінансової підтримки голови фермерського господарства «Базис» Володимира Осадчого. Чоловік каже, що створити сучасне гарне спортивне поле – то була його мрія.

В Уманському районі відкрили два футбольних поля

– Попередньо ми відкрили спортивне поле в Городецькому тут у районі, однак згодом зрозуміли, що одного на три команди замало, – говорить Володимир Олексійович. – Тож, взялися за створення ще одного. У Кочубіївці будівельники працювали над ним близько 1,5 роки: оновили покрив, встановили трибуни, придбали необхідні атрибути та інвентар, влаштували озвучення. Тут і роздягальня, і душова, і тренерська. Сам же стадіон вміщує 400 осіб. І це не фінал. У перспективі їх буде близько 800. Відтак плануємо тут проводити не лише матчі місцевих команд, а й позаобласні змагання, де гратимуть, як малі, так і дорослі.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *