У Південно-Західному районі збудують багатофункціональний палац спорту для ігрових видів спорту

Сьогодні на засіданні виконкому Черкаської міської ради затвердили зміни до міського бюджету на 2018 рік. Зокрема, кошти розподілять на будівництво багатофункціонального палацу спорту для ігрових видів спорту в Південно-Західному районі, повідомляє Вичерпно.

Як нагадав секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик, вже досить тривалий час йде мова про інвестиційний проект співфінансування з державного бюджету по будівництву баскетбольної арени у м. Черкаси.

– До кінця цього тижня на рівні Міністерства прийматиметься рішення про те, чи держава виділяє нам субвенцію чи ні. Для того, щоб на державному рівні було прийнято рішення про виділення субвенції на будівництво баскетбольної арени, ми маємо закласти якусь «стрічку» до нашого бюджету, — сказав Ярослав Нищик.

На будівництво багатофункціонального палацу спорту для ігрових видів спорту потрібно 15 млн грн. Ярослав Нищик запропонував виділити 5 млн грн із нерозподілених коштів, щоб міська влада могла отримати державну субвенцію на будівництво цього об’єкту.

Депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов розповів, що загалом проект коштує 80 млн грн. Співфінансування передбачено з міського, обласного та державного бюджетів у пропорційному відношенні близько по 30%.

– Це має бути зал на 2 500 місць, де будуть розміщені секції для занять єдиноборствами, боксом, внизу велика зала для всіх ігрових видів спорту (мініфутбол, футзал, волейбол, баскетбол), а також для занять бальними танцями). Також там буде можливість проводити концерти зірок, наприклад, Вакарчука, — сказав Олександр Згіблов.

Пропозицію про виділення 5 млн грн на будівництво багатофункціонального палацу спорту члени виконкому підтримали.

Фото Карпатський ліс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *