У районі виділено кошти на ремонти приміських доріг

У районі розробляють Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та інших доріг Черкаського району на 2016-2017 рр. Її суть – співфінансування з районного та сільських бюджетів ремонтних робіт на дорогах загального користування державного значення.

Повідомляє «Нова Доба» .

“Програма вже написана, залишаються питання в розділі фінансування, яке спрямовуватиметься з районного та сільських бюджетів. Наразі готові виділити кошти на умовах спів фінансування в Думанцях, Хуторах та Чорнявці”, — каже начальник відділу економіки, транспорту, ЖКГ та енергозбереження Інна Меланіч.

До речі, на поточний ремонт доріг комунального значення сільські ради у першому півріччі затвердили витрати у сумі 5,8 мільйонів гривень. Перерахувавши свої дохідні частини за півроку, вони додали ще майже 3 мільйони гривень на ці роботи. Приміром, у Червоній Слободі на дорожню інфраструктуру вирішили спрямувати майже 2,6 мільйонів гривень, 965 тисяч – у Хацьках, майже 797 тисяч у Мошнах, 570 тисяч у Руській Поляні, 370 тисяч у Хуторах, 200 тисяч в Леськах, Чорнявці та Дубіївці, 25-100 тисяч виділили в решті сільських рад.

Виконавцями переважно були ФОП Абрамян К. Р., ПП «Наш тракт» та Черкаський райавтодор.

“407 кв.м площі по вул. Українська майже за 100 тисяч гривень нам відремонтував ФОП Абрамян, — каже степанківський сільський голова Валерій Лисенко. – У цілому роботою я задоволений – недорого, швидко та якісно”.

“Дорогу державного значення загального користування Н-16/-Хацьки-Степанки-Хутори, що знаходиться в межах населеного пункту і проходить по вулиці героя України Тищенка, на яку з сільського бюджету було виділено майже 400 тисяч гривень, відремонтував Черкаський райавтодор. Наразі ведемо переговори з діючими підприємцями по питанню ремонту дороги поза межами населеного пункту, оскільки від Дубіївського перехрестя відремонтовано лише 1,5 км2, а ще 2 км треба відремонтувати. Знову будемо укладати договір із Службою автомобільних доріг області, а ремонті роботи виконуватиме Черкаський райавтодор, — каже Хацьківський сільський голова Ігор Чекаленко. — Ми готові й надалі співпрацювати з нашими дорожниками”.

Фото http://novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *