У середмісті Черкас на перехожих упав білборд (ВІДЕО)

На перехресті вулиць Смілянська-Гоголя на перехожих упав рекламний щит. 9 осіб доставлено до 3-ої міської лікарні, 5 із них шпиталізовано із забоями та переломами. Серед поранених – 2 дітей. Останні направлені до дитячої обласної лікарні на дообстеження, повідомляє “Громадське: Черкаси”.Снимок

– Доставлено 9 осіб. Із них госпіталізовано 5. Двоє дітей направлено в дитячу обласну лікарню, і 2 людей із забоями відпустили додому. Важких травм немає.

В однієї жінки відкритий перелом, у чоловіка перелом гомілки. 2 чоловіків у нейрохірургічному відділенні з забоями хребта, – каже черговий фельдшер приймального відділення Черкаської міської лікарні №3 Віталій Заїка.

– По цьому об’єкту надходили скарги про те, що він скрипить і хитається. Ми зверталися до власника. Ця рекламна споруда розміщена тут без жодного дозволу. Є рішення виконкому про демонтаж цієї споруди і виділені кошти на демонтаж, але рішенням суду власник заборонив проведення демонтажу. Тому ця споруда тут стояла. Наші юристи працювали, щоб скасувати те рішення суду і провести демонтаж. Не дочекалися ми рішення суду. Ця споруда сама впала, – каже начальник управління інспектування Черкаського міськвиконкому Олександр Давиденко.

Рекламний щит, що упав на людей, належить приватному підприємству “Вересень Плюс”. Його директор – колишній депутат Черкаської міської ради (партія “Удар”) Сергій Кудактін. Він пообіцяв оплатити витрати на лікування і реабілітацію пацієнтів, котрих поранив білборд.

– Були судові рішення щодо законності білборда. У зв’язку з тим, що виконком з через політичні перипетії ніяк не може зібратися, він не приймає рішення про видачу дозволу, – каже Сергій Кудактін.

За словами речника обласного управління ДСНС Костянтина Проценка, причиною падіння частини конструкції рекламного щита стала втома металу та сильний порив вітру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *