У середмісті Золотоноші встановлюють телевізійний екран (ФОТО)

На фасаді золотоніського Будинку культури невдовзі з’явитсья великий екран. Він цілодобово слугуватиме просвітницьким, інформаційним та культурним майданчиком для золотонісців. Спонсором  виступив депутат облради Віктор Полозов, пише “Золотоноша як на долоні”.

На думку ініціаторів, чималий «девайс» прекрасно впишеться у антураж зони відпочинку, котру з остаточним приходом весни також почнуть завершувати. його технічне налаштування. Пульт керування пристроєм знаходитиметься у МБК, відповідно й робота його залежатиме від майстерності працівників відділу культури.

Наразі у якості основного відеоряду робоча група пропонує трансляцію новин, прогнозів погоди, музичних кліпів та патріотичних соціальних роликів. Не забуватимуть і про міські події, котрі висвітлюватимуться тут в першу чергу. Окрема тема – онлайн-трансляції масових культурних заходів. Наприклад, мова йде про ту ж «Лігу Сміху», попит на яку ледь не вдвічі більший за пропозицію, або ж про шкільний випускний бал, коли із задніх рядів присутніх роздивитися щось дуже складно.

Для любителів масового спорту, швидше за все, організують і футбольні трансляції. Зокрема, нині планують показ фіналу Ліги Чемпіонів та Євро-2016. В подальшому до діяльності медіа-майданчика запрошують і рекламодавців.

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *