У сфері малого бізнесу зайнятий кожен третій працівник підприємств Черкащини

За попередніми підсумками, у 2018 році на Черкащині функціонувало 8691 підприємство малого бізнесу, з них 87% – мікропідприємства. Частка малих підприємств у загальній кількості підприємств–суб’єктів підприємницької діяльності склала 95%, пише Економіка сьогодення.

У структурі малого бізнесу Черкащини найбільша питома вага діючих підприємств припадає на дві сфери економічної діяльності: сільське, лісове та рибне господарство і оптову та роздрібну торгівлю; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 24% й 23% відповідно.

Кількість зайнятих працівників на малих підприємствах становила майже 43 тисячі осіб, з них на мікропідприємствах – 18,5 тисяч. У сфері малого бізнесу був зайнятий кожен третій працівник підприємств області.

За видами економічної діяльності чверть зайнятих працівників малих підприємств була задіяна в сільському, лісовому та рибному господарстві, п’ята частина – в промисловості, 19% – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів.

Малими підприємствами було реалізовано продукції, товарів та послуг на суму майже 39540 млн грн, що на 16% більше ніж у 2017 році. Внесок малих підприємств до загального обсягу реалізації підприємств–суб’єктів підприємницької діяльності області становив 23%, третина цієї суми належала мікропідприємствам (13090 млн грн).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *