У школах Черкаського району моніторили рівень знань учнів (ФОТО)

Начальник відділу освіти Людмила Григорчук під час засідання колегії відділу освіти Черкаської райдержадміністрації відзначила досягнення викладачів української мови та літератури, а також показник успішності їхніх учнів.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської райдержадміністрації.IMG_1856-300x225

– Це свідчить про те, що словесники відповідно до сучасних пріоритетів у галузі мови та літератури реалізують змістові лінії та визначені стандартом підходи. Навчання будують на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів, – повідомила вона.

Моніторингові дослідження проводили у жовтні-грудні на базі 10 навчальних закладів району: у Вергунівській, Дубіївській, Думанецькій, Ірдинській, обох Руськополянських, Тубільцівській, Шелепуській, Червонослобідській №1, Нечаївській загальноосвітніх школах.

Головним результатом вивчення стану предмета є рівень знань учнів. Для його визначення відділом освіти та районним методичним кабінетом для учнів 9 класів були запропоновані літературні диктанти, а для 10-класників завдання були складені за аналогією до тестів ЗНО.

– Показник успішності в 9-их класах – 74 %, у 10-их – 92%, – зазначає методист РМК Ірина Кучеренко. – На випробуваннях учні підтвердили свої знання, що свідчить про об’єктивність в оцінюванні.

Фото з сайту Черкаської РДА та www.mgk.zp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *