У школах Черкаського району стартує «English Fest»

З 5 січня у школах Черкаського району стартує обласний фестиваль «English Fest», присвячений Року англійської мови. Він триватиме протягом тижня. Переможців визначатимуть на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської райдержадміністрації.

До участі у конкурсі запрошують учнів та вчителів англійської мови навчальних закладів району.

– Програма фестивалю включає кілька номінацій. Роботи мають бути представлені в кожній з них, – розповідає методист РМК Тетяна Сімончук. – Відтак, учасники мають презентувати англійський фольклор у контексті проекту «Культура і креативність», підготувати фотовиставку «Shakespeare lives in photography», а також есе «The future of English Language in my life», взяти участь у конкурсі драматизації «Play Your Part» та створити відеокліп «The song of love and kindness to Cherkassy Oblast».

Нагадаємо, 2016-й оголошений як Рік англійської мови в Україні. У районних закладах запланували ряд заходів. Окрім фестивалю, вчителі та учні беруть участь у конкурсах MM Pablications. Зокрема, учні пишуть конкурсну роботу «Моя батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю», а викладачі англійської мови розробляють завдання для лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови за темою «Час української культури».

Фото firtka.if.ua4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *