У Шполі будують нову артезіанську свердловину

В одному із найбільших мікрорайонів міста Шполи — цукрозавод — будують нову артезіанську свердловину. Про це інформуютьу Шполянській об’єднаній територіальній громаді.

Дві діючі тамтешні водонапірні башти не взмозі забезпечити повноцінний тиск подачі води у централізованому водогоні. Із міського бюджету громади на це виділили близько 750 тис. грн. Нова свердловина дасть можливість краще забезпечувати питною водою мешканців «цукрозаводу», буде резервною і підсилюватиме роботу діючої артезіанської свердловини розміщеної між вулицями біля районної центральної лікарні. 

Міський голова Сергій Кравченко, ситуацію із якісним водопостачанням оцінює як таку, що зрушилася з місця.

– Для того, щоб правильно вирішити цю проблему, ми повинні розуміти, що наші проблеми системні, і рішення для них може бути тільки системне. Щоб провести реконструкцію всіх гілок централізованого водогону міста Шполи потрібно велику суму коштів. Звичайно, такі гроші виділити разово із місцевого бюджету неможливо, адже існує ще багато інших галузей, які функціонують у громаді. Тому проблеми з водою вирішуватимемо ціленаправлено і покроково, – зазначає міський голова.

Незабаром у Шполі розпочнеться реконструкція водопровідної мережі Південно-Східного масиву міста. У серпні почнуть ремонтувати інфраструктуру водопостачання вулиць: Грушевського, Франка, частини вулиці Лебединської. Підключення тамтешніх користувачів до централізованого водогону розпочнеться відразу ж після закінчення робіт і здійснюватиметься комунальним підприємством «Комунальник» за відповідними індивідуальними заявками та технічними умовами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *