У Шполі до Дня здоров’я організували флешмоб

6 квітня в переддень Всесвітнього дня здоров’я на площі Героїв Майдану біля будівлі Шполянської міськради пройшов флешмоб. Близько 100 підлітків узяли участь. Флешмоб організував міськвиконкомом та керівник танцювального колективу «Еліт» Олесею Осадчук. Так шполянська молодь закликала міську спільноту до здорового та активного способу життя.

Про це повідомляють у прес-службі Шполянської міськради.

Танець розпочався із вигуку підлітків «Ми за здоров’я». Після чого за допомогою танцювальних рухів та відповідної розстановки людей було створено обличчя, що посміхається, а також написи «ми», «за» та «здоров’я». Кульмінацією виступу стало створення живої піраміди, на вершині якої одна з танцівниць запустила в небо зелені повітряні кульки.

Учасниками акції «Шпола за здоров’я» стали учні всіх міських шкіл та колектив «Еліт».

–         Акцію провели для того, щоб привернути увагу жителів Шполи до питання збереження та підтримки найбільшого скарбу кожної людини – здоров’я,− зазначив міський голова Сергій Кравченко, за ініціативи якого і відбувся флешмоб «Шпола за здоров’я». –Танцівники своїм виступом закликали всіх жителів міста дбати про свій фізичний стан, цінувати власне здоров’я та життя.

Фото з сайту Шполянської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *