У Шполі обирали красуню 2016 року (ФОТО)

У районі пройшов конкурс-змагання серед дівчат «Красуня Шполянщини-2016». За підсумками,  володаркою головного титулу стала Катерина Педченко. Переможниця отримала сучасний смартфон та сертифікат на 200 грн. в салон краси «Яніна», пише видання “Шполяночка+”.

1414

1415Учасниці витримали нелегкий марафон, змагаючись у вокальному та танцювальному конкурсах, представляли свої роботи у конкурсі на зразок «Візитка», «Запитання—відповідь», «Молодь — за здоровий спосіб життя» та в змаганні на створення костюма з підручних засобів з українською символікою. У перервах між конкурсами всіх присутніх в залі розважали солістки гурту «Срібні струни» Вікторія Верба та Дар’я Меркотан, тріо «ВіаЛеДі», а також Максим Цимбаленко.

За підсумками Інтернет-голосування приз «Глядацьких симпатій» дістався Катерині Педченко. Титули в інших номінаціях здобули: Галина Сахаренко — «Міс Ніжність», Вікторія Михайленко — «Міс Чарівність», Анна Рабатуєва — «Міс Оригінальність», Каріна Давиденко — «Міс Артистичність», Світлана Полова — «Міс Вишуканість», Таміла Телепа — «Міс Грація» і Яна Черніченко — «Міс Творчість».

Переможницю члени журі визначили після засідання в нарадчій кімнаті. За підсумками всіх конкурсів володаркою титулу «Красуня Шполянщини-2016» стала Катерина Педченко, якій як головний приз дістався сучасний смартфон та сертифікат на 200 грн. в салон краси «Яніна». Інші учасниці конкурсу також не залишилися без подарунків — були вручені грошові премії, цінні подарунки, сертифікати на відвідування салонів краси, запрошення на фотосесію тощо.

Фото http://shpolyanochka.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *