У Шполі відбудеться парад матусь

1 червня у Шполі відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч це буде найграндіозніша подія за  всю історію міста. Вперше у масовій ході пройдуться матусі, одягнені у футболки із зображеннями власних малюків. Вони символізуватимуть те, що їхні діти, і діти нашої країни – найкращі, інформує прес-служба Шполянської міської ради.

Ідею проведення яскравого дійства запропонувала молода матуся, організатор заходу, директор міського Будинку культури Леся Осадчук. Головна мета параду під гаслом «Наші діти найкращі!» – показати своїм найдорожчим синам та донечкам, що батьки дійсно відповідальні, неймовірно люблять своїх малят і щодня  турбуються про них.

Як пояснює сама організаторка заходу  Леся Осадчук,  що провести таке чудове дійство зовсім в новому амплуа її спонукали власні діти.

– Мій старший син Михайлик є членом танцювального колективу, яким я керую. Він  досить часто  бере участь у різноманітних масових заходах. Та не лише він, вже стало традицією, що  у день Міжнародного дитячого свята й багато інших малят  мають йти  масовою ходою, виступати на сцені, співати чи  танцювати, – розповідає пані Леся. – Відтоді мені спала на думку ідея, а можемо ми, батьки, зробити щось для своїх дітей?

Креативну пропозицію від молодої творчої мами відразу підтримав голова міста Шполи Сергій Кравченко, залучивши до організаційних заходів колектив виконавчого комітету міської ради.

У загальноміському  параді можуть брати участь  не лише мами, а й татусі, навіть бабусі з дідусями. Леся Осадчук вважає, що це додасть дійству ще більшої яскравості. Адже часто батьки не розуміють, що малятам не вистачає «живого спілкування» та уваги від дорослих.  І головне, для маленьких шполян, в день  свята бачити свою родину поруч, щасливу та  усміхнену.

Директор міського Будинку культури  привідкрила завісу ще одного з найпозитивніших моментів грандіозного дійства  – танцювального флешмобу, який для своїх малят виконають матусі.

– Нині вже розпочалась тренувальна підготовка, – зазначає Леся Анатоліївна. – Всі  мами міста і району, які бажають взяти участь у флешмобі можуть приходити на репетиції тричі на тиждень (понеділок, четвер, п’ятниця) до міської школи № 2 о 18.00 годині.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *