У Шполі встановили близько 200 нових ліхтарів

Протягом останніх двох місяців цього року в Шполі провели капітальний ремонт вуличного освітлення на 27 вулицях і 5 провулках. У райцентрі встановили близько 200 ліхтарів.

Про це повідомляють у прес-службі Шполянської міськради.

За словами міського голови Сергія Кравченка робота з освітлення Шполи проходила в 2 етапи. У березні 2016 року бригада електромонтажників Сергія Висотенка встановила ліхтарі на вулицях Привокзальній, Мар’янівській, Миколи Амосова, Васильківській, Колективній, Акопяна, Іцика Фефера, Гоголя, Зоряній, Прозорій, Ярослава Мудрого, на провулках: Колективному та Калигірському, а також частково освітили вулицю Калигірську. А протягом квітня провели капітальний ремонт вуличного освітлення на Козацькій, Івана Гончара, Пирогова, Івана Богуна, Щедріна, Виноградній, Корнійчука, Краєвидній, Лисенка, Коцюбинського, В. Котика, Кутузова, Пилипа Орлика, Космонавтів, Чкалова, провулках Шевченка, Олександра Кондратюка та Щедріна.

Однак цілком вірогідно, що роботи з освітлення містечка ще продовжуватимуться. Оскільки 20 квітня під час засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів народні обранці погодили внести зміни до прийнятого на 2016 рік бюджету та надати ще 200 000 гривень на капітальний ремонт міського освітлення. Незабаром депутати розглянуть це питання і на сесії міської ради.

Фото firtka.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *