У Шполі завершили ремонтні роботи

У Шполі завершили капітальний та поточний ремонт 48 вулиць і 4 провулків. Загалом на це витратили близько 18 мільйонів гривень, що майже в п’ять разів більше ніж минулоріч.

Про це інформує “Про Все”.

За словами голови міста Сергія Кравченка16,3 млн грн на ремонт доріг виділили з міського бюджету, ще півтора мільйони – спонсорські кошти від соціальних партнерів.

“Як ми і планували, до кінця осені  завершили ремонт на всіх запланованих об’єктах, – зазначив мер міста. – Із  початку року дорожники провели поточний ремонт 32 вулиць і 4 провулків та капітальний — 16 вулиць Шполи”.

Сергій Кравченко також повідомив, що до кінця року у середмісті завершать брукування тротуарних доріжок, на реконструкцію яких з міського бюджету виділили більше 900 тисяч гривень.

dorogu

Шполяни радіють, що нарешті у місті почали наводити лад.

“При в’їзді на нашу вулицю були величезні калюжі, – каже жителька вулиці Некрасова Ольга Бита. – У несприятливу погоду просто ні проїхати, ні пройти. Разом з вуличною громадою ми неодноразово звертались із клопотанням до міської ради, щоб хоч засипати ці вибої. І на решті цьогоріч нас міська влада почула — тепер всі її мешканці радіють новенькому асфальтному покриттю”.

Жителька вулиці Олександра Кондратюка Ольга Пушкар уже і не вірила, що на її вулиці колись з’явиться асфальт.

“Ніколи не могла подумати що нашу вулицю заасфальтують. Люди навіть звикли до постійних вибоїв на дорозі. Тепер видно, що міська влада не кладе гроші в кишеню”, – зазначила пенсіонерка.

Як повідомив заступник міського голови Віталій Плетінь, всі відремонтовані міські дороги потребували оновлення. Проте найбільш занедбаними були ділянки вулиць Іванівської, Фоміна, Кондратюка і Корольова. Тепер на цих ділянках – нова дорога.

Нагадаємо, реконструкцію міських автошляхів у Шполі розпочали у квітні поточного року. Асфальтування і поточний ремонт одночасно виконували три підприємства: філія “Шполянський райавтодор”, ФОП Казарян С.А. та бригада приватного підприємця Армена Погосяна.

Асфальтне покриття по вулиці Кондратюка

Асфальтне покриття по вулиці Некрасова

Асфальтне покриття по вулиці Іванівській

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *