У шполянських дитсадочках – нові пральні машини (ФОТО)

Наприкінці минулого року завідувачки дитячих дошкільних установ міста озвучили перед виконкомом Шполянської міської ради свої нагальні потреби в оновленні матеріально-технічної бази закладів. Так, дитячі установи «Ялинка» №1 та «Зірочка» №3 потребували нових пральних машин.

Про це повідомляє прес-служба Шполянської міськради.

Напередодні Міжнародного жіночого дня міський голова Сергій Кравченко відвідав ці заклади і привіз для них по два обіцяні пральні автомати.

― Я знаю, якою нелегкою є праця праль. У ці машинки фірми «Ariston» одразу можна завантажувати по 9 кг білизни, що значно полегшить і прискорить процес прання,― зазначив Сергій Кравченко, вручаючи документи на машинки-автомати.

― Приємно, що нині міська рада дослухається до потреб дошкільних установ і виконує обіцяне, ― зазначила завідувачка дошкільної установи №1 Юлія Кравченко.― У нашому садочку шість груп, по 25 ліжок у кожній. Тож раз на десять днів потрібно випрати 130 дитячих постільних комплектів. Крім цього, згідно з графіком ― рушники, спецодяг працівників. Стара машинка, яка до цього слугувала нам, не могла впоратися з таким великим навантаженням і витрачалось дуже багато прального порошку. Тепер ця проблема, нарешті, вирішилась. Хочеться ще створити нашим пралям і комфортні умови роботи. Сама пральня закладу працює без капітального ремонту вже 40 років.

Фото з сайту Шполянської міськради, novagazeta.kr.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *