У січні-серпні 2018 року послугами обласної служби зайнятості скористалася майже тисяча безробітних з числа військовослужбовців

У січні-серпні 2018 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 954 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), з них 90 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 725 учасників  АТО, інформують Новини Черкас.

Серед учасників АТО, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, майже половина (49%) – особи віком до 35 років, майже третина (30%) – особи від 35 до 45 років, майже кожний п’ятий (21%) –  старше 45 років.

Розподіл за освітою безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО є наступним: особи з професійно-технічною освітою становлять  45%; з вищою – 39%, з початковою та середньою – 16%.

За сприяння обласної служби зайнятості у січні-серпні  2018 року  отримали роботу 270 учасників  АТО, з них 16 осіб з інвалідністю. Структура робочих місць, на які були працевлаштовані учасники АТО є наступною:

За розділами класифікацій професій: 48% учасників АТО працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин; 12% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки;  12% – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів.

За видами економічної діяльності:  24% безробітних працевлаштовані  у переробній промисловості, 20% в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 16% в тимчасовому розміщенні та організації харчування.

У січні-серпні 2018 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 47 осіб учасників АТО.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості проходили 79 учасників АТО, у т.ч. 5 осіб з інвалідністю.

Станом на 1 вересня 2018 року, статус безробітного мали 348 безробітних з числа учасників АТО, з них 314 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 4837 грн., що на 993 грн. більше, ніж станом на 1 серпня 2017 року.

Фото Міністерство оборони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *