У січні в Черкасах відкриють оновлений Територіальний сервісний центр

За останні декілька місяців в Україні відкрилися 11 нових сервісних центрів МВС замість колишніх МРЕВ, які працювали по всій країні. Послуги в них отримали 30 тисяч громадян. Відкриття оновленого ТСЦ в Черкасах планується вже в січні.

Про це інформує “Вичерпно”.

У таких центрах можна швидко, надійно та комфортно зареєструвати та перереєструвати транспортні засоби, оформити договір купівлі-продажу ТЗ, отримати або обміняти посвідчення водія і інші послуги які надають сервісні центри МВС.

Наприкінці грудня 2016 року відкриється ще один новий сервісний центр МВС у місті Рівне, а до кінця червня 2017 року нові центри з’являться в усіх областях країни.

Сервісні центри МВС ставлять за мету не лише надавати швидко та зручно послуги, але і намагаються поширювати культуру надання державних послуг по всій країні. Тут вважають і переконують громадян, що державному сервісу можна довіряти.

Громадян оперативно консультують за спеціальними телефонами які працюють в сервісних центрах або телефоном Головного сервісного центру (044) 290-18-99.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *