У сквері “Юність” хочуть висадити магнолії

У сквері «Юність» можуть висадити магнолії та дерева платанів, а на вулиці Героїв Дніпра в майбутньому цвістиме сакура. Такі ймовірні плани із озеленення Черкас обговорили під час зустрічі міського голови з представниками профільних столичних компаній. Вона відбулася 14 травня, до діалогу приєдналися начальник відділу екології Володимир Гусаченко та очільник комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча,- йдеться на сайті міськради.

Цього року, нагадаємо, запланована повна реконструкція скверу «Юність» та триває будівництво вулиці Героїв Дніпра.

– Ми вивчаємо всі пропозиції стосовно розвитку нашого міста, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Уже цього року ми розпочнемо оновлення скверу «Юність», який не реконструювали з часів його створення. Зважаючи, що йдеться про центр міста, хочеться, аби він мав привабливий та унікальний вигляд.

Із попередніми пропозиціями стосовно озеленення в нашому місті до Черкас приїхали фахівці розсаднику декоративних рослин «Natalis» із Києва разом із партнерами компанією «Єва».

Як розповів директор компанії «Natalis» Олексій Венгловський, досі прикрашали вулиці й парки зеленню в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, що в Київській області, в Прилуках на Чернігівщині, працювали в Полтавській області й у м. Кам’янка, що на Черкащині.

– Ми прагнемо зробити красивим та затишним кожне українське місто, – говорить він. – Працюватимемо над створенням цікавих та естетичних локацій у парках і скверах із професійно вирощеного посадкового матеріалу. Ми пропонуватимемо найкращі дерева, які найбільше гармоніюватимуть із тим місцем, де їх висаджують.

Упродовж наступних кількох тижнів, за його словами, візьмуться за розробку ескізного проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *