У Смілі буде алея парасольок (ФОТО)

У Смілі планують створити «алею парасольок». Про це написав у соціальній мережі журналіст Олександр Слєпцовський, – повідомляє “Прочерк”. 

Подібні алеї затінку і комфорту у літню пору давно стали частиною дизайну у багатьох містах з розвиненою культурою життя. Наприклад, у тому ж Ужгороді, де алея парасольок щовесни й аж до осені затіняє один з велелюдних куточків міста – пасаж. Схоже, що й у Смілі завдяки ініціативним небайдужим людям ця «фішка» теж причепилася.

Наразі триває монтаж конструкцій, на яких триматимуться понад сто різнокольорових парасольок. Цей куточок облаштовується навпроти центральної музичної школи коштом, виділеним з міського бюджету. Усі монтажні роботи доручено В’ячеславу Кічігіну, а модератором цього чудового креативного проекту є відомий у Смілі громадський діяч пастор Олександр Коваленко, який запрошує усіх містян на центральну площу на святкування Дня Трійці, яке цьогоріч уперше відзначатиметься разом із Днем батька. Програма свята надзвичайно насичена, тому ніхто не нудьгуватиме. Алея ж парасольок – саме те, що потрібне, щоби сховатися у затінку під час спеки.

Як довго ці веселі парасольки триматимуться на місці, враховуючи дикунську культуру деяких громадян – побачимо. Принаймні парасольки вирішено встановити якомога вище, щоб будь-яка спроба щось напаскудити була негайно помічена і зупинена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *