У Смілі планують побудувати арт-простір

ART Prostir (Простір мистецтва) – це місце для молоді та громади, яке дасть можливість всім охочим реалізувати власні творчі амбіції, налагодити комунікацію, можливість самоосвіти і всебічного розвитку. За задумом авторів, в одному місці має бути каворкінг (колективна робота – місце, яке об’єднає різнопланових спеціалістів для роботи над масштабним проектом на користь розвитку міста), антикафе (соціальне кафе), ІТ-студія, ART-студія, коучинг-центр та багато іншого, повідомляє smila-ua.

Такого сучасного креативного місця у Смілі та й у Черкаській області ще немає, тому представники громадської організації «Гордість нації» звернулися до міських депутатів з проханням надати в оренду на 10 років приміщення будівлі для проекту ART Prostir по вул. Семена Палія, 5, загальною площею -290 м.кв.

Представники ГО «Гордість нації» розповідали, що проект ART Prostir включає в себе курси журналістики, там також має бути репетиційна студія звукозапису, проходитимуть тренінги на різні теми, там мають розвивати сімейні цінності і підвищувати професійний рівень спеціалістів всіх напрямків, проводитимуть зустрічі з успішними особистостями…

Мета цікава і корисна для молоді. Реалізація цього проекту коштує приблизно 800 тис. грн. Автори подали цей проект на конкурс, щоб залучити державні гроші для втілення його у життя. Якщо вони виграють, то потрібне буде співфінансування і з міського бюджету.

Але не всім депутатам сподобалась ініціатива ГО «Гордість нації». Деякі міські обранці вважають, що там «вербуватимуть» молодь для якихось власних політичних цілей, вирощуватимуть «тітушок» і кишенькових бійців. Тому не всі одностайно проголосували за дозвіл оренди приміщення для цього проекту.

Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *