У Смілі презентували виставку довоєнних ялинкових прикрас (Фото)

У міському краєзнавчому музеї Сміли розгорнуто експозицію новорічних іграшок. Тут відвідувачі зможуть побачити ялинкові прикраси з довоєнного періоду (найдавніша – 1938 року) до сучасних, різноманіття матеріалу, з якого вони виготовлялися, дізнатися, як та чому змінювалися їх форми, ознайомитися із рідкісними нині тематичними іграшками.

Інформує газета Сміла.

Відвідувачі можуть простежити еволюцію новорічної іграшки, історію виникнення цих прикрас, відкрити для себе, чому саме кульки – найдавніший та найтрадиційніша форма донині.

2

Цікаві експонати – іграшки за мотивами казок Пушкіна, саморобні прикраси, які робили під час війни та намисто, яке також чіпляли на ялинку. Навіть історичний розвиток країни, приміром політ у космос, відображений у формах новорічних іграшок.

3

Нині колекція налічує близько 250 експонатів. Доповнюють її щороку мешканці міста, разом з прикрасами діляться спогадами та історіями, які екскурсоводи переповідають відвідувачам.

4

Експозиція стане цікавою як для дорослих, так і для дітей. Для одних ця виставка –ностальгічний спогад про минулі часи, для молодого покоління – цікава і пізнавальна інформація.

5

Виставка у краєзнавчому музеї проводиться щороку і працюватиме до 14 січня 2017 року.

67

Фото http://www.smilamedia.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *