У Смілі провели святкові спортивні змагання

28 червня у Смілі відбулися святкові заходи з нагоди Дня Конституції України. Розпочалися урочистостімітингом та покладанням квітів до пам’ятника Тараса Шевченка. Вшанувати великого Кобзаря прийшли керівники міста, депутати міської ради, залізничники, жителі мікрорайону та інші небайдужі сміляни.

Повідомляюїє Смілянська міська рада.

Із нагоди 20 річниці з Дня Конституції України присутніх привітав міський голова Олексій Цибко, депутат міської ради Володимир Бердецький. Від імені молодого покоління Сміли слова вітань зі святом адресували студентки Смілянського промислово-економічного коледжу. На завершення заходу учасники зібрання виконали Славень України та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

У центрі міста молодь, дітей та дорослих зібрали спортивні заходи. Традиційними серед них є змагання з баскетболу. Вони у Смілі проводяться тривалий час і стали невід’ємною частиною заходів до Дня молоді та Дня Конституції, Дня Незалежності та Дня міста.

Уже 20 років поспіль у таких баскетбольних змаганнях беруть участь команди зі Сміли та усієї Черкаської області. Цього разу на майданчик вийшли 11 команд зі Сміли, Черкас та Золоноші. Наше місто представили 3 команди. Перемогу виборювали учасники двох вікових груп – школярі та дорослі. Організатором вуличного баскетболу традиційно є Будинок дитячої і юнацької творчості.

Центральна площа Сміли була розподілена на локації, де можна було випробувати сили у армреслінгу, кросфіті, підтягуванні на перекладині. Девізом спортивних заходів стали слова – “Стань кращим!” Змагалися як хлопці, так і дівчата, а глядачі жваво їх підтримували. Спортивні заходи відбулися за ініціативи молодіжної організації “Гордість нації” та підтримки мережі магазинів “АССОЛЬ” Їх мета – залучити якогомога більше молоді до здорового способу життя.

Поряд із спортивними майданчиками розгорнувся на центральній площі міста танцювальний батл. Це своєрідні змагання, в яких беруть участь по 2 танцюристи. Вони показують майстерні, ефектні та красиві виступи, а суддя визначає переможця. Свої сили прийшли випробувати навіть найменші танцюристи. Організатором батлів стала школа танців Дмитра Молоткова.

З нагоди Дня Конституції України у міському парку культури і відпочину та на центральній площі міста відбулися святкові концерти.

Фото http://smila.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *