У Смілі розпочали ремонт підйому до мосту на вулиці Мазура (ФОТО)

Сьогодні смілянські водії обговорюють «радісну подію» – нарешті на вул. Мазура заїхала спецтехніка і почались хоч якісь ремонтні роботи, повідомляє «Сміла.ua».

В.о. майстра бригади ремонтників черкаського підприємства «Колтехтранс» розповів:

«Сьогодні вирізаємо асфальт до мосту. Залишаємо хороші шматки дороги, погані ділянки із зруйнованим покриттям виріжемо. Завтра проведемо підготовку до асфальтування. Потім заасфальтуємо. Також приберемо погані старі бордюри і встановимо нові. Зробимо нові ливнівки.

Поки що ми отримали завдання – відремонтувати ділянку до мосту. Як далі буде – вирішуватиме керівництво. У нас – черкаська фірма, черкаські робітники. Оцю свою ділянку ми відремонтуємо якісно. Зрізний асфальт ми відвозимо у СКП «Комунальник», там його використають для інших потреб».

2018-08-06-дорога

Перед початком ремонту дороги поставили відповідні дорожні знаки. Але водіям треба бути обережними – досить важко об’їжджати цей нерегульований шматок дороги.

Хід ремонту постійно контролюють працівники управління ЖКГ. Цікавляться ходом робіт члени виконавчого комітету та небайдужі сміляни.

2018-08-06-дорога2

Ремонт ведуть за бюджетні кошти. На цю ділянку виділили більше трьох мільйонів гривень. Проте під час тендеру вдалося зекономити. Черкаська фірма пообіцяла зробити ремонт приблизно за 2 млн 900 грн.

Фото «Сміла.ua» 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *