У Смілі встановили національний рекорд з наймасовішої дегустації вареників (ФОТО)

На святі Масляної у Смілі встановили національний рекорд з наймасовішої дегустації вареників. Це підтвердив відповідний сертифікат. Його вручила смілянам представник національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, пише видання “Сміла“.

На благодійному ярмарку смілянські майстрині пропонували придбати авторські роботи, а навчальні заклади – власноруч виготовлені сувеніри, випічку та страви української кухні.
Концертну програму відкрила господиня свята – Масляна. Пісенними дарунками радували кращі аматорські колективи Сміли, юні таланти, ансамбль «Дозор». Були організовані змагання з кросвіту. Міський музей представив виставку експонатів із зони АТО.

Привітали смілян та гостей на майдані Слави секретар міської ради Віктор Федоренко, народний депутат України Сергій Рудик, заступник міського голови Людмила Осейко. Напочатку свята було оголошено про те, що Масляна у Смілі благодійна, а зібрані кошти використають на лікування земляків, які постраждали в зоні АТО. Скриньки для доброчинних внесків стояли на благодійному ярмарку, на сцені та на столах, де пригощали кашею та варениками.

blank

Фото “Сміла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *