У Смілі з Днем родини привітали прийомних батьків

5 липня у малій залі Смілянського Будинку рад з нагоди Дня родини зібралися керуючий справами Олександр Головченко, представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, прийомні батьки та батьки-вихователі. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Смілянської міськради. 

Олександр Головченко вручив батькам-вихователям В’ячеславу та Вікторії Будаковим нагороду Черкаської обласної державної адміністрації та подарунок для вихованки Ганни Грибинюк за участь у обласному конкурсі.

З вітальним словом виступила начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна та розповіла про розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у Смілі. Ольга Вікторівна зазначила, що з 2004 року, коли в місті була створена перша прийомна сім´я, 17 дітей отримали досвід сімейного виховання, освіту, створили власні сім´ї. Всі вони соціалізовані в суспільстві і підтримують зв´язки з тими людьми, які в дитинстві замінили їм маму і тата. На даний час в місті функціонують 2 дитячих будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховуються 28 дітей з непростими долями і характерами.

Провідний фахівець соціальної роботи Смілянського міського ЦСССМ Наталія Усова розповіла учасникам заходу про взаємодію прийомних батьків, батьків-вихователів та суб´єктів соціальної роботи з сім´ями у випадках втечі дитини з сім´ї.

Присутні обмінялися власним досвідом виховання, навели приклади вирішення нагальних проблем виховання, навчання, оздоровлення, лікування дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *