У Смілі збираються побудувати міні-гідроелектростанцію

У Смілі збираються розмістити міні-гідроелектростанцію. Про це розповів начальник управління архітектури на брифінгу керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Смілянської міської ради, пише “Сміла.City”.

Начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко розповів, що за місяць, у дуже стислі строки, спеціалісти розробили та захистили у містобудівельній раді план території розміщення гідроелектростанції. Побудова гідроелектростанції зараз знаходиться на першому етапі, на самому початку, у стадії обговорення і проектування, тож докладніше про щось говорити – ще рано. Зараз це питання виноситься на громадські слухання.

Ініціатором спорудження гідроелектростанції є муніципальна інвестиційна компанія, яка залучає інвестиції з альтернативних видів енергетики. Гідроелектростанцію пропонують розмістити  на міському водосховищі, у межах Яхнової греблі  та в районі вул. Перемоги. Гідроелектростанція розрахована на  4 турбіни. Її потужність буде залежати від наповнення  русла річки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *