У Смілянському колегіумі онлайн-тестування учнів проводять завдяки хмарним технологіям

У Смілянській школі №3-колегіумі вже давно використовуються на уроках широкі можливості всесвітньої мережі. Багато вчителів ведуть блоги, де розміщують різноманітні матеріали: домашні завдання, довідкові матеріали, корисні посилання тощо. Іформує “Дзвін“.

Хмарні технології на уроках інформатики — це практичне закріплення майже всього навчального матеріалу. Завдяки цьому учні мають можливість виконувати групові проекти. Тепер для цього немає необхідності учням збиратися разом. Кожний виконує свою частину роботи в зручний для нього час, зберігаючи матеріали у спільній хмарі.

Ще один спосіб використання хмар — це онлайн-тестування учнів в режимі реального часу.

Саме завдяки інтернету школярі мають змогу брати участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах: «Бобер», «ITalent», «Весела наука» та інші. Пошук конкурсу, умов проведення, вибір теми проекту і власне робота над завданням настільки захоплюють, що учні з задоволенням беруть в них участь.

Так, Дарина Руденко брала участь у конкурсах два роки поспіль. Як результат, Даша має Дипломи переможця всеукраїнських конкурсів «ITalent» і «Весела наука». Останнім її здобуттям є одержання бронзової медалі конкурсу «Весела наука».

Сучасні фотографи не уявляють своєї роботи без комп’ютера. Тож учениця Смілянської школи №3-колегіуму Марина Чукіна вирішила поєднати захоплення фотографією з інформатикою. Результатом можна пишатися – бронзова медаль конкурсу «Весела наука». Перші кроки у цьому робить і Анастасія Сербіна. Дівчинка дуже любить малювати, тому обрала створення творчих робіт з комп’ютерної графіки. Ці успіхи надихнули на творчість інших учнів школи.

— Вірю, що наша команда творчих дітей, які мріють поєднати свої різноманітні захоплення з інформаційними технологіями в наступному навчальному році вагомо збільшиться, – зазначає вчитель інформатики школи №3-колегіуму Зінаїда Юцкевич.

Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Черкаської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *