У смілянській гімназії відкрили музей носіїв інформації (ФОТО)

У смілянській гімназії після стажування юнкорів на загальнонаціональних телевізійних каналах України виникла ідея проекту “Ін/Формація”. Тож вони вирішили створити власний музей носіїв інформації та журналістського знаряддя, пише видання “СМІЛА“.

Учасники проекту розподілили носії за типами інформації. Текстову, наприклад, представляють книги, газети, журнали. Звукову інформацію «докомп’ютерного» періоду представлено платівками, магні- тофонними бобінами і касетами. Є справжнісінька маленька шарманка, де мелодія зберігається на металевому валику у вигляді шипів. А хтось приніс контейнер із «плачем ляльки». На відміну від інших музеїв, будь-який експонат можна взяти до рук і роздивитися, за кожним із них стоїть певна цікава історія від власника, що робить музей ще цікавішим й оригінальнішим. Чільне місце у проекті «Ін/Формація» відведено гімназійній газеті «Дзвоник», яка теж є носієм інформації.

Проект «ІН/формація» відзначили спецпремією Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» і дипломом Всеукраїнської молодіжної організації «Союз обдарованої молоді». Зараз юнкори гімназії працюють над створенням відеофільму про свій музей і поповнюють його новими носіями інформації і журналістським приладдям.

Фото “СМІЛА”, www.dreamstime.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *